Memoriál Josefa Jandla
tradiční přátelské klání ve střelbě
17.5.2014

V sobotu 17.5.2014 pořádala
MS Diana Jeneč
Tradiční střelecké klání
Na počest dlouholetého člena rVKM Praha

Josefa  Jandla

na střelnici v Unhošti

   jako hlavní disciplína byla baterie.

Za RVKM Praha se zúčastnili p. Šebek, Přikryl, Šolc a Kuchař.

Náš předseda p. Šebek celkovou soutěž vyhrál, ale Memoriál zatím nemá--pro něj sem bude muset vyjet častěji.

jednatel  MS Diana Jeneč
Bohuslav Denk ml.
       tel.: 736 737 184