Střílelo se : Vysoká věž a běžící cíl -- liška, zajícLovecké kolo Kule na terče -- kňour a srnecBaterie
Krásný den, výborné prostředí, spousta společných zážitků ….. Vyhodnocení střeleb jsme oslavili přímo na střelnici. A silní jedinci si pro delší oslavu přivezli i karavan !
Děkujeme všem organizátorům a těšíme se na příští rok !